Литвиненко Сергій Анатолійович


Сергій Анатолійович - сильний і досвідчений кризовий менеджер, що за останні роки вівив із занепаду кілька крупних заводів округа. 
Освіта: Чернігівський педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель фізичного виховання»,  Ужгородський національний університет за спеціальністю «Юрист правознавства», а також – Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Харчові технології».
Директор підприємства. Нагороджений численними грамотами та подяками, зокрема – Знаком Профспілки працівників АПК України «За розвиток соціального партнерства».

Illustration
icon

Цінності

Нове майбутнє не побудуєш без вирішення нагальних проблем, що боляче б'ють суспільство саме зараз. Тож найбільшу цінність має теперішній момент, коли треба діяти швидко та ефективно, аби захистити те, що округ має на сьогодні.

icon

Цілі

Ефективно та точково бити по проблемах округу, аби вивести його зі стану занепаду, в якому він опинився за роки незалежності країни. 

icon

Соціальна відповідальність

Бути доступним для діалогу з виборцями та чесно відповідати за свої рішення й дії. Завжди пам'ятати про відповідальність перед наступними поколіннями, що приймуть багатства краю після нашого управління. 

Програма

  • 01. Дороги Рівного - відремонтованіПіклуватимуся про стан та своєчасний ремонт доріг і узбіч.

  • 02. Освіта дітей - пріоритетПриведемо до ладу будівлі дитячих садків та шкіл Рівненщини.

  • 03. Інфраструктура областіІнфраструктура Рівненської області потребує досвідченого управління, аби вийти з глибокої кризи. Сприятиму бюджетній підтримці та залучатиму приватний сектор для розвитку інфраструктури округа.

  • 04. ДовкілляЗахистимо довкілля і багатство Рівненщини - ліс! Створю законодавчі стимули для будівництва сміттєпереробного заводу. Запровадимо електронне маркування дерев та кримінальну відповідальність за вирубку та контрабанду лісу.

Зв’язатись за поштоюmoc.liamg%403dnamocez


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності